23 lutego 2012

Blogacz nie śpi

Dosyć milczenia - trzeba powiedzieć jasno: w tym roku Blogacze również w tym roku pokażą się na drużynowych imprezach biegowych! Nie powstała niestety drużyna na fedrowanie w Bochni (chociaż będzie tam również i nasz "akcent" - wprawdzie w innych barwach, ale pod ziemią pobiegnie Kuba) ale na pewno będziemy na Accreo Ekiden (po cichu liczę, że pobiegnie więcej niż jeden skład), a pojawiały się również głosy zgłaszające chęć pobiegnięcia w Rawiczu. Czy gdzieś jeszcze? Jeśli tylko będzie wola...
Tymczasem ogłaszam(y) nabór 2012! Warunki? Z założenia trzeba być po prostu blogującym biegaczem i chcieć pobiec w naszych barwach. Myślę jednak, że jeśli zgłosiłby się ktoś sympatyzujący z "ideą", a niekoniecznie blogujący, nie zatrzaśniemy mu przecież przysłowiowych drzwi przed nosem. A zatem zgłaszajcie się! Jeżeli wiecie czy i gdzie chcielibyście pobiec, deklarujcie. Ale jeśli tylko zakładacie, że chcielibyście pobiec w naszych barwach, również piszcie. To co jeszcze chcemy zrobić w tym roku, to przygotować koszulki techniczne, zatem im wcześniej się zadeklarujecie, tym lepiej.

Listę otwiera swoją skromną osobą potwierdzając chęć udziału w sztafecie maratońskiej i złamania trójki...

9 komentarzy:

 1. Potwierdzam :) Biegnę i deklaruje chęć łamanie trójki ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. To ja się piszę na Rawicz. W tym roku Warszawa nie jest mi pisana. A w Bochni postaram się swoje zrobić :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Na sztafetę w Rawiczu też się piszę ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Niby jeszcze nie maratończyk ze mnie ale ostro nadrabiam żeby doszusować do szacownego grona :) więc jak mogę to zgłaszam się też. Najbardziej pasuje mi Ekiden.

  OdpowiedzUsuń
 5. @Kuba, szkoda...

  @Krzysiek, czyli jednak rezygnujesz z maratonu w Toruniu?

  @Leszek, nikt nie mówił o drużynie maratończyków. Zapraszamy Cię serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 6. Na 99% odpuszczę Toruń. Czuję, że mam za mało kilometrów w nogach na jakiś przyzwoity wynik, więc wiosną dorzucę w to miejsce ze dwa-trzy krótsze biegi. Ale ostateczną decyzję zostawiam sobie na kwiecień i decyzję podejmę po połówce w Poznaniu. Chociaż jak będzie drużyna na Rawicz to chyba jednak poświęce Trouń mimo wszystko ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. To może i ja :) na Ekiden mam najbliżej :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Będziecie w Katowicach?
  My, być może wystawimy sztafetę 2 maja, a na 100% wystartujemy 3 w Maratonie.
  Pozdrowienia:)

  OdpowiedzUsuń
 9. Witam,
  chciałbym zgłosić swoją skromną osobę do drużyny Blogacze. W barwach zespołu chciałbym wystąpić w Biegu Marszałka w Sulejówku.

  OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...