31 sierpnia 2012

Dzień Bloga a może Dzień Blogera

Niektórzy powiedzą, że dzisiejsza data jest magiczna. Inni, że coś w sobie ma. Bo ma, chociaż a tu żadnej magii nie widzę - ot cyfry 3108 zapisane odpowiednią czcionką przypominają słowo blog. Świętujmy zatem.

Dzień blog(er)a to chyba dobra okazja, żeby ogłosić pewne zmiany. Wspominałem już wprawdzie o tym na fejsbukowym fanpejdżu, ale czemu nie ogłosić tego oficjalnie przy tak podniosłej okazji? Otóż zdecydowałem się w końcu na tzw, milowy krok i zakupiłem dla bloga własną domenę. Stary adres (przebiecmaraton.blogspot.com) wciąż będzie działał (jako przekierowanie), ale blog dostępny jest już pod adresem www.przebiecmaraton.pl! Pamiętajcie zatem aby zaktualizować linki!

Wszystkim zaś zaprzyjaźnionym i zaznajomionym (i tym jeszcze nieznanym) blogerom, ze szczególnym uwzględnieniem blogaczy rzecz jasna, chciałbym życzyć radości z blogowania oraz z tego o czym się bloguje. Lekkiego pióra to może nie, ale szybkiej klawiatury jak najbardziej!
Źródło: http://whatmyfriendsthinkido.net/
Najlepszego!

5 komentarzy:

 1. Gratuluję zmiany. Ilustracja blogowania prześwietna :)

  OdpowiedzUsuń
 2. @Adam, prawda? I tak prawdziwa - szczególnie ostatni obrazek ;-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ostatni obrazek jest rozczulający, ale mnie bardzo podoba się czwarty ;) Miłego blogowania!

  OdpowiedzUsuń
 4. 4. i 5. są super. Gratuluję zmiany, dziękuję za życzenia i wszystkim blogerom również życzę udanego śmigania po klawiaturze.

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie wiedziałem o takim święcie?;( Ale wszystkiego najlepszego sorrki za opóźnienie;) pozdrowaśki;)

  OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...