3 października 2013

Plan Dziesięciodniowy

Zależało mi na tym, aby ten post ukazał się na dziesięć dni przed Maratonem Poznańskim. Nie do końca się to udało, ale na szczęście na blogu można czasem cofnąć wskazówki zegara (tylko cicho sza, nikomu ani słowa). A sprawa jest taka, że można coś wygrać. Wraz z PKO Bankiem Polskim, sponsorem Maratonu Poznańskiego oraz organizatorem Korony Maratonów oraz akcji Biegajmy Razem, chciałbym zaprosić Was do konkursu, w którym wygrać można dwa pakiety startowe na Bieg Niepodległości, ufundowane przez wyżej wymienioną instytucję. Wspomniany bieg odbędzie się 11 listopada w mieście stołecznym Warszawa.
Co trzeba zrobić? Trzeba wytypować mój wynik w 14 Maratonie Poznańskim.

Garść zasad:
1. Typować można wpisując w komentarzach do niniejszego posta wynik w formacie g:mm:ss. Można dodać coś od siebie, ale wynik musi się znaleźć.
2. Jednocześnie na adres mailowy bartlomiej[at]monczynski.pl należy przesłać dane niezbędnie do rejestracji w Biegu Niepodległości - tj. imię i nazwisko, datę urodzenia, adres zamieszkania, województwo, numer telefonu, adres e-mail, rozmiar koszulki - oraz nicka pod jakim był wpisany komentarz na blogu.
Tutaj dwie uwagi. Po pierwsze: dane te przekażę dalej tylko w przypadku osób, które zostaną zwycięzcami konkursu (dane pozostałych osób po prostu usunę ze swojej skrzynki e-mail). Po drugie: Zgłoszenie swojego udziału w konkursie jest równoznaczne ze zgodą na przetwarzanie powyższych danych na cele rejestracji w Biegu Niepodległości (z zastrzeżeniem tego, co po pierwsze) oraz zgody na opublikowanie imienia, nazwiska oraz miasta zamieszkania na liście zwycięzców. I jeszcze po trzecie - osoby, które wiedzą, że nie będą mogły wykorzystać nagrody, a chcą wziąć udział w konkursie na zasadzie zabawy, proszone są o nie wypełnienia punktu nr 2.
3. Typować można do niedzieli 13 października, do momentu startu Maratonu Poznańskiego (czyli do ok. godziny 9:00).
4. Zwycięzcą zostanie osoba, która wytypuje wynik dokładnie oraz druga osoba, która będzie najbliżej celu. Jeśli nikt nie wytypuje co do sekundy (co jest wysoce prawdopodobne, nie oszukujmy się) zwycięzcą zostaną dwie osoby, które wytypowały najbliżej - jedna, która przeszacowała oraz jedna, która niedoszacowała. W przypadku, gdy dwie lub więcej osób wytypuje taki sam wynik, decyduje kolejność zgłoszeń.
5. Wynikiem, który należy typować jest czas netto.
6. Wyniki konkursu (oraz mój w maratonie) zostaną ogłoszone w niedzielę, 13 października w godzinach wieczornych.
7. Jeśli o czymś zapomniałem, to dopiszę potem (lub nie) a ewentualne sprawy spore rozpatrzę osobiście, radząc się uprzednio swej Lepszej Połowy.

Miłej zabawy!

Na zakończenie dodam, że zarówno podczas Maratonu Poznańskiego, jak i Biegu Niepodległości Fundacja PKO Banku Polskiego prowadzić będzie akcje charytatywne na rzecz osób potrzebujących. Zachęcam do udziału jeszcze goręcej niż do udziału w konkursie!

13 komentarzy:

 1. No to będę pierwszy :)
  Życzę powodzenia i trzymam kciuki ! :)
  Nie chce widzieć Ciebie na mecie z gorszym czasem od: 03:25:55


  OdpowiedzUsuń
 2. Powodzenia w Poznaniu! Ja typuję że pobiegniesz 3:29:47 no bo przecież nie wypada pobić kolegi ;)))

  OdpowiedzUsuń
 3. 3:27:33 - Bartek zapamiętaj ten wynik :)

  OdpowiedzUsuń
 4. 3:24:29
  Z nagrody z góry rezygnuję, sponsora na BN już mam ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Co wy tam wiecie! Bartek dobiegnie w 3:22:48

  OdpowiedzUsuń
 6. A mi się wydaje, że on wie ale nie powie. Myślę, że poleci jak złoto na jakieś 3:24:15. Nie zawiedź mnie Bartku i powodzenia.

  OdpowiedzUsuń
 7. 3:26:30
  Powodzenia!

  OdpowiedzUsuń
 8. Słabo wierzycie w Bartka! Moim zdaniem złamiesz 3:22 - 3:21:46:-)

  OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...